Powerbox Chery Tiggo 4 1.5 147 pk

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 108 147 210
P-TRONIC 132 179 273
Winst 24 (22%) 32 (22%) 63 (30%)

Beschrijving

Onze aanvullende benzine box optimaliseert de gehele injectie cyclus van uw motor om zijn volledige kracht beschikbaar te maken en de werking van de turbo te verbeteren. Deze box fungeert als een aangepaste motor herprogrammering.

Alle veiligheid parameters worden behouden en de box is compatibel met eender welke versnellingsbak.

Het verbruik wordt verminderd en de garantie van de fabrikant wordt bewaard door middel van onze "Plug & Drive" -systeem.

Uw Chery Tiggo 4 verhoogt zijn prestaties met 32 pk en 63 Nm

Met de PT-A-11620-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 1.5 147 pk benzinemotor van uw Chery Tiggo 4 . Met deze box stijgt zijn vermogen tot 179 pk (+ 22%) terwijl het koppel met 30 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw SUV met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-11620-powerbox kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Chery, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

VW Golf 7 1.4 TSI 125 pk: een reële verbetering!

Vroeger had ik een GOLF 6 140 TDI maar aangezien ik niet langer meer dan 20 000 km/jaar afleg, ben ik overgeschakeld op een benzine. Ik heb voor een golf 7 TSI 125 pk gekozen. Over het geheel genomen, reageert de motor goed. Maar met 25% extra dankzij een chip van het merk P-Tronic, heb ik nu een wagen die zelfs op de kleinste wenk reageert! Ik voel duidelijk een reële verbetering, ik speel nu echt een niveautje hoger want de motor reageert nu heel precies. En ondanks dat grotere vermogen, verloopt alles erg aangenaam en stil. Getest op snelwegen en kleine landweggetjes. Hij schokt niet, hij blijft niet hangen bij sterk versnellen en er is geen zwarte rook te zien. Het verbruik is met een halve liter gedaald. Ik hoop dat mijn opinie u kan helpen bij het maken van uw keuze... Marcel (Liers)


 

Een BMW 318d GT 136 pk die een M-versie is geworden

Over het algemeen was ik eigenlijk vrij tevreden over het vermogen van mijn F30 318 D GT 2.0 met 136 pk (automatische bak met 8 versnellingen). Een klein nadeel vond ik dat de overbrengingen van de versnellingsbak te lang waren, wat tot loom schakelen leidde.
 Een vriend van mij, die bij BMW in Bornem werkt, heeft me dan over jullie verteld en zei dat jullie al meer dan 15 jaar lang BMW's uitrusten. Ik ben op jullie website gaan rondsnuffelen. Daarna heb ik een aantal mails met Filip uitgewisseld en heb ik me laten verleiden.
 En nu heb ik de indruk met een M-versie te rijden, maar met nog meer souplesse. Aangezien ik nooit problemen met mijn P-Tronic heb gehad, kan ik geen oordeel geven over de dienst na verkoop.
 Tot nu toe ben ik zeer tevreden! Christophe (Mariakerke)


 

De powerbox die de Toyota Hilux 2.4D 150 pk ontwaakt

Ik voel grote sensaties met uw powerbox op mijn Toyota Hilux 2.4D die ik erg ondermaats van afkomst vond. Vroeger had ik een DMax die al zwak was, maar de Hilux 2.4 is nog erger. Ik heb gekozen voor de Hilux die ik comfortabeler vind dan de concurrerende pick-ups die ik heb getest. Ik had gehoord dat het misschien snel uit zou komen in 2.8, maar omdat ik snel moest beslissen, kocht ik de 2.4 D toch. Blij dat ik de oplossing heb gevonden om hem "wakker te maken". Met de 200 pk en 500 Nm van de box is het niet meer hetzelfde! Emile S., Agen


Zie andere meningen »



845.75 €
995.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.