Powerbox Fiat Ducato 2.8 JTD 145 pk

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 107 145 310
P-TRONIC 139 189 391
Winst 32 (30%) 44 (30%) 81 (26%)

Beschrijving

De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

Uw Fiat Ducato verhoogt zijn prestaties met 44 pk en 81 Nm

Met de PT-A-96017-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 2.8 JTD 145 pk dieselmotor van uw Fiat Ducato. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 189 pk (+ 30%) terwijl het koppel met 26 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw voertuig met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-96017-powerbox kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Fiat, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

Ik voel me zekerder

Ik heb zopas uw product in mijn motorhome (Fiat Ducato 2.3 JTD 131 pk) geplaatst. Ik heb me laten helpen door een vriend omdat ik zelfs niet in staat ben om mijn koffer te openen, maar hij klaarde klus in 5 minuten. Het rijplezier is voor mij nu geweldig en ik voel me ook zekerder omdat ik voel dat ik over een zekere reserve aan vermogen beschik.   
 Luc F., Kontich.


 

Op een geleasede BMW 318d 143 pk

Eigenaar van een 318dA M sport 143 pk. Leasewagen. Ik durfde de powerbox niet meteen te plaatsen.
Ik moest de hele tijd in sportmodus rijden om koppel te hebben en te kunnen optrekken. De auto is toch vrij zwaar. Ik heb daarom opnieuw contact met P-Tronic opgenomen (ik heb al 3 auto's met hun materiaal) om te weten of ik een kit op een leasewagen kon monteren. Ze hebben me uitgelegd dat hun systeem geen enkel spoor achterlaat. Ik heb dit gecontroleerd en het klopt. Daarna heb ik de P-Tronic powerbox van mijn serie 1 gehaald en in 2 minuten in de leasewagen gemonteerd. Hij gaat nu echt betere in de bochten, reageert ogenblikkelijk en inhalen is dolle pret geworden. Jurgo (Utrecht)


 

3 voordelen op Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD

Ik heb drie belangrijke positieve punten na de installatie van mijn P-Tronic tuningbox op mijn Grand Cherokee 3.0 CRD 250 pk. 1/ De start is doortastender met een onmiddellijke reactie op de versnelling 2/ Ik heb meer motorflexibiliteit bij lage toerentallen (onder 1500 toeren) 3/ Ik merk een aanzienlijke verbruikswinst: de box laat me toe om van 11,3l naar 9,6l/100 km te gaan. Claude B., Petit-Bourg


Zie andere meningen »



522.75 €
615.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.