Powerbox Fiat Grande Punto 1.9 D Multijet 130 pk

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 96 130 280
P-TRONIC 126 171 360
Winst 30 (31%) 41 (32%) 80 (29%)

Beschrijving

De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

Uw Fiat Grande Punto verhoogt zijn prestaties met 41 pk en 80 Nm

Met de PT-A-69365-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 1.9 D Multijet 130 pk dieselmotor van uw Fiat Grande Punto. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 171 pk (+ 32%) terwijl het koppel met 29 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-69365-powerbox kan aan de van de common rail verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Fiat, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

Ik voel me zekerder

Ik heb zopas uw product in mijn motorhome (Fiat Ducato 2.3 JTD 131 pk) geplaatst. Ik heb me laten helpen door een vriend omdat ik zelfs niet in staat ben om mijn koffer te openen, maar hij klaarde klus in 5 minuten. Het rijplezier is voor mij nu geweldig en ik voel me ook zekerder omdat ik voel dat ik over een zekere reserve aan vermogen beschik.   
 Luc F., Kontich.


 

De effecten van meervoudige verbindingen op Golf VII 1.5 TSI 150 pk

Omdat ik met een TDI van 140 pk erg blij was, dacht ik naïef dat deze TSI 150 mijn golf7 in een andere dimensie zou brengen. Grote fout. Ik denk dat ik je niet hoef uit te leggen hoe plat deze kleine 1,5 is. Nou, WAS plat, want met je chip, is het echt, echt beter. Ik zou graag een vergelijking willen maken met een reprog, maar het feit dat de doos ingrijpt op het niveau van de aanzuiging en de nokkenas draagt zeker bij aan de vergelijkbare efficiëntie die je kunt zien in de cijfers. Kunt u dat bevestigen? In ieder geval, de sensaties zijn er! Er is geen vergelijking met de powerbox van een ander merk dat ik voor de jouwe kocht, die veel goedkoper was, maar die een echte oplichterij was !!! Theo, Saint-Dizier


 

Saab 9-3 : van 150 naar 194 pk!

Ik rijd ieder jaar 80.000 km met mijn Saab 9.3 en ik heb de P-Tronic chip gekocht omdat ik naar verluid brandstof zou kunnen besparen. Ik heb de box zelf geplaatst en na 6 maanden (41.000 km), had ik hem al terugverdiend. Dan spreek ik nog niet eens over de vermogenstoename: van 150 naar 194 pk. Fenomenaal! 
Franck H., Oostende.


Zie andere meningen »



522.75 €
615.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.