| Kw | pk | Nm | |
|---|---|---|---|
| Serie | 84 | 114 | 270 |
| P-TRONIC | 110 | 149 | 343 |
| Winst | 26 (31%) | 35 (31%) | 73 (27%) |
Ik heb voor mijn Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 pk een powerbox van uw merk gekocht en ik wilde u laten weten wat ik ervan vind. De verkoper had me de powerbox aangeraden omdat de motor bij laag toerental te zwak was en te weinig vermogen had ten opzichte van het gewicht van de QQ. Met de powerbox merk je daar niets meer van! Het is nu niet alleen veel aangenamer rijden, maar ik ben ook onder de grens van 8 l per 100 km geraakt, wat voorheen ondenkbaar was en al zeker bij meer dan 130 km/uur, want dan is de TCE 115 van nature bijzonder gulzig. Bedankt ptronix! Alain F., Fallais - Braives (België)
Vroeger had ik een GOLF 6 140 TDI maar aangezien ik niet langer meer dan 20 000 km/jaar afleg, ben ik overgeschakeld op een benzine. Ik heb voor een golf 7 TSI 125 pk gekozen. Over het geheel genomen, reageert de motor goed. Maar met 25% extra dankzij een chip van het merk P-Tronic, heb ik nu een wagen die zelfs op de kleinste wenk reageert! Ik voel duidelijk een reële verbetering, ik speel nu echt een niveautje hoger want de motor reageert nu heel precies. En ondanks dat grotere vermogen, verloopt alles erg aangenaam en stil. Getest op snelwegen en kleine landweggetjes. Hij schokt niet, hij blijft niet hangen bij sterk versnellen en er is geen zwarte rook te zien. Het verbruik is met een halve liter gedaald. Ik hoop dat mijn opinie u kan helpen bij het maken van uw keuze... Marcel (Liers)
Ik zal niet verbergen dat de aankoop van de powerbox voor mijn Alfa Romeo Stelvio Q4 280 pk een bevlieging was. De motor is zeer krachtig en geeft me veel voldoening. Maar je weet hoe het gaat. 280 pk is goed. Maar de 344 pk die u aankondigt is nog beter! Dus ik laat me verleiden en ik heb er geen spijt van! Niet alleen is het aangepaste vermogen ongelooflijk geworden, maar de hoeveelheid koppel doet me volledig vergeten dat ik een suv rijd. Ik kan mijn vriend Sergio niet genoeg bedanken om met mij over jou te praten. Karl G., Augsbourg
Aanbieding -15 %
Gratis levering
Herprogrammeerbare box
Verhoogde betrouwbaarheid van de motor
Oorspronkelijke stekkers
5 jaar garantie
Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.