Powerbox Valtra A-Modell A93 3.3 120 pk

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 88 120 370
P-TRONIC 118 161 498
Winst 30 (34%) 41 (34%) 128 (35%)

Beschrijving

De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

Uw Valtra A-Modell verhoogt zijn prestaties met 41 pk en 128 Nm

Met de PT-A-89883-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de A93 3.3 120 pk dieselmotor van uw Valtra A-Modell. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 161 pk (+ 34%) terwijl het koppel met 35 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw tractor met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-89883-powerbox kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Valtra, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

Een VW Passat 2.0 TDI 150 pk die nu nog beter rijdt

Ik zou liegen als ik zei dat de 2.0 TDI 150 pk van de Passat geen goede motor was. Hij trekt vrij indrukwekkend op, ik zou zelfs zeggen dat hij zelden teleurstelt. Maar wij zuiderlingen, wij willen altijd nog net iets meer... en dus heb ik jullie powerbox gekocht. Echt niet te geloven. Ik heb gewoon het gevoel dat mijn gezinswagen een raceauto is geworden! En ondanks mijn "sportieve" rijstijl blijft mijn verbruik binnen de normen. Ik beveel de powerbox aan iedereen aan. Anatole G., Lodève


 

BMW 316d 116 pk: het vermogen van een 318d

Ik wilde mezelf eindelijk eens een pleziertje gunnen en me een nieuwe auto cadeau doen. Toen ik hem zag, ben ik meteen voor de BMW 316d door de knieën gegaan. Wat rijgedrag, afwerking en geluiddemping betreft, heb ik er dan ook helemaal niets op aan te merken. Maar ik betreur mijn motorkeuze wel enorm. 116 pk, dat is echt niet voldoende. Ik was dus op zoek naar een oplossing en mijn concessiehouder heeft me een van uw reclamefolders laten zien. Ik heb hem geantwoord dat ik het wel eens wilde proberen en hij heeft de powerbox geïnstalleerd. Man, wat een hemelsbreed verschil! Eindelijk heb ik het gevoel volop van mijn investering te kunnen genieten. Mijn BMW trekt nu met plezier op. Op dat vlak zit ik minstens op het niveau van een 318d! Bovendien (en daar was ik wel wat bang voor) is de powerbox perfect compatibel met de automatische versnellingsbak, die ik al van bij het begin erg doeltreffend vond. Pierre S., Brussel


 

Mening over de Ranger Wildtrack 2.0 213 pk powerbox

Ik kreeg de doos voor mijn Ranger Wildtrack 2.0 biturbo 213 pk. Zeer eenvoudige aansluiting van de verschillende connectoren dankzij uw geïllustreerde handleiding en het beroemde verschil in prestaties ten opzichte van het origineel. Ik had niet verwacht dat ik zoveel koppel zou kunnen krijgen. Dit is zeer nuttig in mijn zeer heuvelachtige omgeving! Bedankt en tot de volgende keer! Orst M., Zirl


Zie andere meningen »



1853.00 €
2180.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.