Kw | pk | Nm | |
---|---|---|---|
Serie | 103 | 140 | 310 |
P-TRONIC | 138 | 187 | 332 |
Winst | 35 (34%) | 47 (34%) | 22 (7%) |
Beste,Het is inmiddels gelukt. Ik ben erg blij met het resultaat. De BMW 535d 299 pk rijdt nu echt lekker en het scheelt een hoop pk’s. Marcel B., Laren (Nederland)
Ik heb een powerbox gekocht voor ik op vakantie ging. Ik had maar een Audi A3 1.6 TDI 90 pk en moest beladen vertrekken. Ik herkende mijn wagen niet! Wat een rijplezier! Bedankt en nog veel succes. Paul M., Gerardmer.
Ik heb een P-tronic powerbox geïnstalleerd op een mercedes e220 cdi 143 pk. De auto werkt echt goed. Het is een gevechtsvliegtuig! Ik krijg meer motorkoppel en vooral een lager dieselverbruik van bijna een liter. Ik heb absoluut geen spijt van de aankoop van dit tip-top product. Dankzij het P-tronic team zijn jullie echte profs. Alain L, Besançon
Aanbieding -15 %
Gratis levering
Herprogrammeerbare box
Verhoogde betrouwbaarheid van de motor
Oorspronkelijke stekkers
5 jaar garantie
Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.