Powerbox Challenger MT400B 465 4.4 (VP44) 97 pk (2004 - 2007) - VP 44

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 71 97 0
P-TRONIC 96 130 0
Winst 25 (35%) 33 (34%) 0 (0%)

Beschrijving

De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

Uw Challenger MT400B verhoogt zijn prestaties met 33 pk en 0 Nm

Met de PT-A-15625-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 465 4.4 (VP44) 97 pk dieselmotor van uw Challenger MT400B. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 130 pk (+ 34%) terwijl het koppel met % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw tractor met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-15625-powerbox kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Challenger, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

Citroën C4 : voor mij was brandstofbesparing lucht

Voor mij was brandstofbesparing lucht (Citroën C4 1.6 HDi 90 pk) . Maar ik verbruik nu bijna 1 liter minder per 100 km. 
 Jules F., Waver.


 

De powerbox die de Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 pk een make-over geeft

Ik heb voor mijn Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 pk een powerbox van uw merk gekocht en ik wilde u laten weten wat ik ervan vind. De verkoper had me de powerbox aangeraden omdat de motor bij laag toerental te zwak was en te weinig vermogen had ten opzichte van het gewicht van de QQ. Met de powerbox merk je daar niets meer van! Het is nu niet alleen veel aangenamer rijden, maar ik ben ook onder de grens van 8 l per 100 km geraakt, wat voorheen ondenkbaar was en al zeker bij meer dan 130 km/uur, want dan is de TCE 115 van nature bijzonder gulzig. Bedankt ptronix! Alain F., Fallais - Braives (België)


 

Mercedes 200 CDI of 220 CDI ?

Ik heb lang getwijfeld tussen een Mercedes 200 CDI en 220 CDI. Toen ik me informeerde besefte ik dat het enige verschil de programmering is van de injectie. Ik heb dus het kleinere model gekocht en een powerbox. In plaats van 2.200 EUR voor het hogere model, heb ik er slechts 530 uitgegeven voor hetzelfde resultaat.   
 Carlo W., Luxembourg.


Zie andere meningen »



1395.70 €
1642.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.