Powerbox Challenger MT400E 465 4.9 117 pk

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 86 117 0
P-TRONIC 107 145 0
Winst 21 (24%) 28 (24%) 0 (0%)

Beschrijving

De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

Uw Challenger MT400E verhoogt zijn prestaties met 28 pk en 0 Nm

Met de PT-A-58708-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 465 4.9 117 pk dieselmotor van uw Challenger MT400E. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 145 pk (+ 24%) terwijl het koppel met % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw landbouwvoertuig met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-58708-powerbox kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Challenger, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

De powerbox optimaliseert de relaunch van de Renault Clio 1.3 TCE 130 pk

Nadat ik mijn dealer een paar originele elektronische problemen had laten oplossen, kon ik eindelijk profiteren van mijn Renault Clio 1.3 TCE 130 pk, maar ik moest al snel de feiten onder ogen zien: het te lage koppel straft de herlanceringen. Op advies van een vriend heb ik je powerbox gekocht, ook al was ik nogal sceptisch. Eerlijk gezegd: het is het beste!!! Mijn Clio is een echte sportwagen geworden. De versnellingsbak is ook zeer goed gekalibreerd om met de EDC-versnellingsbak te werken, wat in het begin een van mijn angsten was. Bovendien heb ik mijn brandstofverbruik verlaagd tot 6,1 L/100 km. Dus ik ben erg tevreden met de eenheid. Régis, A. Saint-Gall


 

VW Golf : meer dan 100.000 km

Ik wil u gewoon zeggen dat ik vier jaar geleden een box heb gekocht. Ik heb er meer dan 100.000 km mee gereden. U kunt een exemplaar klaarleggen voor de nieuwe Golf VII 1.6 TDI 105 pk die klaarstaat bij mijn concessiehouder.   
 Stéphane R., Brussel.


 

Toyota Hilux VIII 2.4 D-4D: prestaties en lager brandstofverbruik

Wat een verschil op de Hilux VIII 150 pk ! Uw powerbox compenseert voor een groot deel de gewichtstoename van het model en vooral de oorspronkelijke vermogensdaling. Tot slot, ik vind sensaties in mijn pick-up en een redelijke consumptie, dank u. Steve H., Blois


Zie andere meningen »



1853.00 €
2180.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.