| Kw | pk | Nm | |
|---|---|---|---|
| Serie | 199 | 271 | 1218 |
| P-TRONIC | 234 | 318 | 1427 |
| Winst | 35 (18%) | 47 (17%) | 209 (17%) |
Mijn Vivaro was een beetje beperkt op het vlak van vermogen, vooral beladen. Dankzij de P-Tronic kit heeft de wagen meer ademruimte, vooral op hellingen. Er is ook meer koppel, wat ik vooral aangenaam vind voor het rijden in de stad. Christophe G., Verviers.
Mijn eerste P-Tronic gekocht en absoluut niet ontgoocheld. Mijn Polo 1.2 TSI 110 trekt uitstekend op (als een 150 pk). Met een volle tank rij ik nu 900 km. Mijn vorige wagen was een 130. 110 benzine, da's maar slapjes… Ik raad iedereen aan een paar euro in een P-Tronic te investeren! Andreas J. (Athene)
Ik kreeg de doos voor mijn Ranger Wildtrack 2.0 biturbo 213 pk. Zeer eenvoudige aansluiting van de verschillende connectoren dankzij uw geïllustreerde handleiding en het beroemde verschil in prestaties ten opzichte van het origineel. Ik had niet verwacht dat ik zoveel koppel zou kunnen krijgen. Dit is zeer nuttig in mijn zeer heuvelachtige omgeving! Bedankt en tot de volgende keer! Orst M., Zirl
Aanbieding -15 %
Gratis levering
Herprogrammeerbare box
Verhoogde betrouwbaarheid van de motor
Oorspronkelijke stekkers
5 jaar garantie
Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.