• Zoek een box :
  • Zoeken
  • Powerbox Jeep Wrangler III 2.8 CRD 200 pk

    -15%
    Powerbox Jeep Wrangler III 2.8 CRD 200pk
    Externe herprogrammering voor Jeep Wrangler III 2.8 CRD 200pk Jeep Wrangler III 2.8 CRD 200pk - originele connectoren Jeep Wrangler III 2.8 CRD 200pk vermogensmodule - precisie-elektronica P-Tronic Chiptuning set Jeep Wrangler III 2.8 CRD 200pk - gratis expreslevering

    Alle commentaren zien

    Daling van het verbruik -15 %

      Kw pk Nm
    Serie 147 200 460
    P-TRONIC 186 253 568
    Winst 39 (27%) 53 (27%) 108 (23%)

    Motoroptimalisatie

    De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

    Uw Jeep Wrangler III verhoogt zijn prestaties met 53 pk en 108 Nm

    Met de PT-A-27705-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de Wrangler III 200 pk dieselmotor van uw Jeep Wrangler III. Met deze module stijgt zijn vermogen tot 253 pk (+ 27%) terwijl het koppel met 23 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw 4x4 met 15 %.

    Beveiligde verbindingen

    De PT-A-27705-externe herprogrammering kan aan de van de common rail verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Jeep, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
    Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
     

    3 voordelen op Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD

    Ik heb drie belangrijke positieve punten na de installatie van mijn P-Tronic tuningbox op mijn Grand Cherokee 3.0 CRD 250 pk. 1/ De start is doortastender met een onmiddellijke reactie op de versnelling 2/ Ik heb meer motorflexibiliteit bij lage toerentallen (onder 1500 toeren) 3/ Ik merk een aanzienlijke verbruikswinst: de box laat me toe om van 11,3l naar 9,6l/100 km te gaan. Claude B., Petit-Bourg


     

    Veel lager verbruik op de Peugeot Boxer 3.0 HDi 177 pk

    Ik heb mijn bedrijfswagen gekocht toen hij al 84.000 km op de teller had. Ik leg veel grote afstanden af. Daarom was ik op zoek naar een oplossing om het verbruik te verminderen. Mijn concessiehouder heeft me uw powerbox verkocht (sorry maar ik hou er niet van om online te kopen). Ik had al diverse gelijkaardige systemen geprobeerd en was dan ook sceptisch. Maar nu de P-Tronic is gemonteerd, kan ik u wel mijn mening geven: Mijn verbruik is met 2,5 l gedaald. En als kers op de taart is mijn Boxer 3.0 HDI nu veel soepeler en kan ik dankzij zijn extra vermogen nu makkelijker in het verkeer laveren. Dit gevoel van veiligheid is onbetaalbaar. Ah ja, het enige minpuntje: uw product kost wel een bom duiten. Gelukkig geldt er een garantie van 5 jaar. Tot binnenkort, Dirk (Alkmaar)


     

    VW Polo 1.2 TSI 110 pk: optrekken als geen ander

    Mijn eerste P-Tronic gekocht en absoluut niet ontgoocheld. Mijn Polo 1.2 TSI 110 trekt uitstekend op (als een 150 pk). Met een volle tank rij ik nu 900 km. Mijn vorige wagen was een 130. 110 benzine, da's maar slapjes…
Ik raad iedereen aan een paar euro in een P-Tronic te investeren! Andreas J. (Athene)


    Zie andere meningen »



    640.90 €
    754.00 €

    In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

    Levering binnen 48 uur door TNT.

      
    Geproduceerd in België
    Kwaliteit gegarandeerd
      
    15 dagen bedenktijd
    Niet tevreden, geld terug
      
    Gratis levering
      
    Beveiligde betalingen
    Debitering bij verzending
      
    5 jaar garantie
      
    Kwaliteitshandvest e-commerce
    Vraag, advies, bestelling?
    +32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
    Contact per mail en stel ons uw vragen
    Powerbox Jeep Wrangler III 2.8 CRD 200pk
      

    Aanbieding -15 %

      

    Gratis levering

      

    Herprogrammeerbare box

      

    Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

      

    Oorspronkelijke stekkers

      

    5 jaar garantie



    » Prijs
    Onze andere powerboxen voor Jeep Wrangler III
    © P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

    Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.