Kw | pk | Nm | |
---|---|---|---|
Serie | 95 | 129 | 0 |
P-TRONIC | 127 | 172 | 0 |
Winst | 32 (34%) | 43 (33%) | 0 (0%) |
Van zodra de P-Tronic powerbox onder de motorkap van mijn nieuwe BMW 330e zat, voelde ik hoe ik op alle versnellingen meer koppel had. Het gewicht van de hybridemotor wordt ruimschoots gecompenseerd door het vermogen van de powerbox. Ik heb de verschillende gebruiksmanieren uitgeprobeerd. Een zeer aangename, zachte kracht. Een kleine opmerking voor P-Tronic: de foto van de presentatiefiche kwam niet exact overeen met het product dat ik heb ontvangen (wel heel eenvoudig te monteren) en ze vermelden nooit iets over de chrono... Ik heb het voor mijn BMW dan maar zelf gedaan: van 0 naar 100 km/uur in 4,95 seconden! Peter (Overijse)
Ik heb een powerbox gekocht voor ik op vakantie ging. Ik had maar een Audi A3 1.6 TDI 90 pk en moest beladen vertrekken. Ik herkende mijn wagen niet! Wat een rijplezier! Bedankt en nog veel succes. Paul M., Gerardmer.
Ik voel grote sensaties met uw powerbox op mijn Toyota Hilux 2.4D die ik erg ondermaats van afkomst vond. Vroeger had ik een DMax die al zwak was, maar de Hilux 2.4 is nog erger. Ik heb gekozen voor de Hilux die ik comfortabeler vind dan de concurrerende pick-ups die ik heb getest. Ik had gehoord dat het misschien snel uit zou komen in 2.8, maar omdat ik snel moest beslissen, kocht ik de 2.4 D toch. Blij dat ik de oplossing heb gevonden om hem "wakker te maken". Met de 200 pk en 500 Nm van de box is het niet meer hetzelfde! Emile S., Agen
Aanbieding -15 %
Gratis levering
Herprogrammeerbare box
Verhoogde betrouwbaarheid van de motor
Oorspronkelijke stekkers
5 jaar garantie
Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.