Powerbox John Deere 8RT 8345 (CR 4V) 9.0 345 pk (2009 - 2011)

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 254 345 1515
P-TRONIC 341 463 1932
Winst 87 (34%) 118 (34%) 417 (28%)

Beschrijving

De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

Uw John Deere 8RT verhoogt zijn prestaties met 118 pk en 417 Nm

Met de PT-A-53174-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 8345 (CR 4V) 9.0 345 pk dieselmotor van uw John Deere 8RT. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 463 pk (+ 34%) terwijl het koppel met 28 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw landbouwvoertuig met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-53174-powerbox kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw John Deere, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

Mijn Mercedes e220 cdi 143 pk getransformeerd in een gevechtsvliegtuig

Ik heb een P-tronic powerbox geïnstalleerd op een mercedes e220 cdi 143 pk. De auto werkt echt goed. Het is een gevechtsvliegtuig! Ik krijg meer motorkoppel en vooral een lager dieselverbruik van bijna een liter. Ik heb absoluut geen spijt van de aankoop van dit tip-top product. Dankzij het P-tronic team zijn jullie echte profs. Alain L, Besançon


 

Mercedes 200 CDI of 220 CDI ?

Ik heb lang getwijfeld tussen een Mercedes 200 CDI en 220 CDI. Toen ik me informeerde besefte ik dat het enige verschil de programmering is van de injectie. Ik heb dus het kleinere model gekocht en een powerbox. In plaats van 2.200 EUR voor het hogere model, heb ik er slechts 530 uitgegeven voor hetzelfde resultaat.   
 Carlo W., Luxembourg.


 

VW Golf 7 1.4 TSI 125 pk: een reële verbetering!

Vroeger had ik een GOLF 6 140 TDI maar aangezien ik niet langer meer dan 20 000 km/jaar afleg, ben ik overgeschakeld op een benzine. Ik heb voor een golf 7 TSI 125 pk gekozen. Over het geheel genomen, reageert de motor goed. Maar met 25% extra dankzij een chip van het merk P-Tronic, heb ik nu een wagen die zelfs op de kleinste wenk reageert! Ik voel duidelijk een reële verbetering, ik speel nu echt een niveautje hoger want de motor reageert nu heel precies. En ondanks dat grotere vermogen, verloopt alles erg aangenaam en stil. Getest op snelwegen en kleine landweggetjes. Hij schokt niet, hij blijft niet hangen bij sterk versnellen en er is geen zwarte rook te zien. Het verbruik is met een halve liter gedaald. Ik hoop dat mijn opinie u kan helpen bij het maken van uw keuze... Marcel (Liers)


Zie andere meningen »



1853.00 €
2180.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.