Powerbox Porsche Macan 2.9 GTS 441 pk

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 324 441 550
P-TRONIC 377 513 697
Winst 53 (16%) 72 (16%) 147 (27%)

Beschrijving

Onze aanvullende benzine box optimaliseert de gehele injectie cyclus van uw motor om zijn volledige kracht beschikbaar te maken en de werking van de turbo te verbeteren. Deze box fungeert als een aangepaste motor herprogrammering.

Alle veiligheid parameters worden behouden en de box is compatibel met eender welke versnellingsbak.

Het verbruik wordt verminderd en de garantie van de fabrikant wordt bewaard door middel van onze "Plug & Drive" -systeem.

Uw Porsche Macan verhoogt zijn prestaties met 72 pk en 147 Nm

Met de PT-A-68935-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 2.9 GTS 441 pk benzinemotor van uw Porsche Macan. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 513 pk (+ 16%) terwijl het koppel met 27 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw SUV met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-68935-powerbox kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Porsche, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

Meer koppel, minder verbruik in Claas Ares 816

De powerbox is super efficiënt op mijn Claas Ares 816 156 pk trekker. Ik heb meer koppel bij lage toerentallen, geen versnelling bij het schakelen en een lager brandstofverbruik. Kortom, allemaal positieve dingen! Deze booster is echt superieur aan de box van een concurrent die ik op een van mijn andere tractoren heb geïnstalleerd. Ik raad de P-TRONIC merkboosters aan Laurent B, Simencourt


 

BMW 320i 184 pk: mijn 4 cil. staat te trappelen!

De powerbox is echt een groot voordeel. Hij was heel eenvoudig op mijn BMW 320i 184 pk te installeren, met een duidelijk montageplan en standaard aansluitingen. De oorspronkelijke instellingen lagen mij persoonlijk niet. Ik heb daarom contact opgenomen met jullie (uiterst sympathieke) technische dienst en die hebben me een kleine aanpassing voorgesteld. Ik ben zeer tevreden over het product en over de service. De maximumkoppel komt heel snel vrij. Het is altijd aangenaam rijden. En mijn 2 L 4 cilinders kan niet wachten om ertegenaan te gaan! Je hoeft niet langer in een 328 i te investeren om power te voelen! Nog een laatste opmerking: mijn verbruik komt overeen met de waarden van een BMW. In werkelijkheid verbruikte ik zonder de P-Tronic powerbox een liter meer. Carl (Amsterdam)


 

Saab 9-3 : van 150 naar 194 pk!

Ik rijd ieder jaar 80.000 km met mijn Saab 9.3 en ik heb de P-Tronic chip gekocht omdat ik naar verluid brandstof zou kunnen besparen. Ik heb de box zelf geplaatst en na 6 maanden (41.000 km), had ik hem al terugverdiend. Dan spreek ik nog niet eens over de vermogenstoename: van 150 naar 194 pk. Fenomenaal! 
Franck H., Oostende.


Zie andere meningen »



1395.70 €
1642.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.