Kw | pk | Nm | |
---|---|---|---|
Serie | 92 | 125 | 0 |
P-TRONIC | 125 | 170 | 0 |
Winst | 33 (36%) | 45 (36%) | 0 (0%) |
Ik rijd ieder jaar 80.000 km met mijn Saab 9.3 en ik heb de P-Tronic chip gekocht omdat ik naar verluid brandstof zou kunnen besparen. Ik heb de box zelf geplaatst en na 6 maanden (41.000 km), had ik hem al terugverdiend. Dan spreek ik nog niet eens over de vermogenstoename: van 150 naar 194 pk. Fenomenaal! Franck H., Oostende.
De 110-motor van mijn Megane is te lineair, hij trekt traag op en de versnellingsbak blijft wat hangen. Na enkele weken heb ik mij een tweedehandse powerbox van P-Tronic aangeschaft. Voordien was die op een Clio 1,5 dci gemonteerd. In een mum van tijd was hij heel discreet in het motorvak geïnstalleerd. Met zijn P-Tronic is mijn Megane is niet meer te stoppen... Chris Q. (Boom)
Sinds 3 jaar heb ik een motorherprogrammatie van P-Tronic op een Golf 4.1.9 TDI 101. Ik ben er echt supertevreden over. Een zeer betrouwbaar product. En de versnellingen zijn erg efficiënt. De turbo klinkt mooi, goede koppel. Het verbruik daalt met bijna 1 liter. Ik bestuur mijn wagen nu met het grootste gemak, zelfs met 5 mensen aan boord. Een echte aanrader. Floris (Venlo)
Aanbieding -15 %
Gratis levering
Herprogrammeerbare box
Verhoogde betrouwbaarheid van de motor
Oorspronkelijke stekkers
5 jaar garantie
Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.