• Zoek een box :
  • Zoeken
  • Powerbox Steyr Terrus CVT 6270 CVT 6.7 271 pk

    -15%
    Powerbox Steyr Terrus CVT 6270 CVT 6.7 271pk
    Externe herprogrammering voor Steyr Terrus CVT 6270 CVT 6.7 271pk Steyr Terrus CVT 6270 CVT 6.7 271pk - originele connectoren Steyr Terrus CVT 6270 CVT 6.7 271pk vermogensmodule - precisie-elektronica P-Tronic Chiptuning set Steyr Terrus CVT 6270 CVT 6.7 271pk - gratis expreslevering

    Alle commentaren zien

    Daling van het verbruik -15 %

      Kw pk Nm
    Serie 199 271 1194
    P-TRONIC 246 334 1470
    Winst 47 (24%) 63 (23%) 276 (23%)

    Motoroptimalisatie

    De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

    Uw Steyr Terrus CVT verhoogt zijn prestaties met 63 pk en 276 Nm

    Met de PT-A-39095-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 6270 CVT 6.7 271 pk dieselmotor van uw Steyr Terrus CVT. Met deze module stijgt zijn vermogen tot 334 pk (+ 23%) terwijl het koppel met 23 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw landbouwvoertuig met 15 %.

    Beveiligde verbindingen

    De PT-A-39095-externe herprogrammering kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Steyr, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
    Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
     

    3 voordelen op Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD

    Ik heb drie belangrijke positieve punten na de installatie van mijn P-Tronic tuningbox op mijn Grand Cherokee 3.0 CRD 250 pk. 1/ De start is doortastender met een onmiddellijke reactie op de versnelling 2/ Ik heb meer motorflexibiliteit bij lage toerentallen (onder 1500 toeren) 3/ Ik merk een aanzienlijke verbruikswinst: de box laat me toe om van 11,3l naar 9,6l/100 km te gaan. Claude B., Petit-Bourg


     

    Met de P-Tronic is mijn Megane dci 110 niet te stoppen!

    De 110-motor van mijn Megane is te lineair, hij trekt traag op en de versnellingsbak blijft wat hangen.
Na enkele weken heb ik mij een tweedehandse powerbox van P-Tronic aangeschaft. Voordien was die op een Clio 1,5 dci gemonteerd.
In een mum van tijd was hij heel discreet in het motorvak geïnstalleerd.
 Met zijn P-Tronic is mijn Megane is niet meer te stoppen... Chris Q. (Boom)


     

    Seat Ibiza 1.2 TDI 75 pk: een duidelijk verschil

    Oorspronkelijk 75 pk op mijn Ibiza (1.2 TDI), da's niet veel… Als ik wil inhalen, moet ik terugschakelen en op snelheid komen. 't Was soms nipt. Daarom heb ik besloten jullie veelbesproken systeem te monteren. Het verschil is duidelijk: reactietijd van de turbo, geruststellend schakelen. Wat verbruik betreft, is er geen verschil. Volgens jullie zou het verbruik dalen, maar ik veronderstel dat het verbruik van mijn1.2 TDI moeilijk nog beter kan. Na 2 jaar heb ik de powerbox in garantie teruggestuurd (ik merkte het effect er niet langer van). Drie dagen later had ik al een nieuwe ontvangen! Bedankt voor jullie professionaliteit. Olivier (Gouda)


    Zie andere meningen »



    1853.00 €
    2180.00 €

    In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

    Levering binnen 48 uur door TNT.

      
    Geproduceerd in België
    Kwaliteit gegarandeerd
      
    15 dagen bedenktijd
    Niet tevreden, geld terug
      
    Gratis levering
      
    Beveiligde betalingen
    Debitering bij verzending
      
    5 jaar garantie
      
    Kwaliteitshandvest e-commerce
    Vraag, advies, bestelling?
    +32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
    Contact per mail en stel ons uw vragen
    Powerbox Steyr Terrus CVT 6270 CVT 6.7 271pk
      

    Aanbieding -15 %

      

    Gratis levering

      

    Herprogrammeerbare box

      

    Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

      

    Oorspronkelijke stekkers

      

    5 jaar garantie



    » Prijs
    © P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

    Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.