• Zoek een box :
  • Zoeken
  • Powerbox Valtra T SERIES 145 6.6 155 pk

    -15%
    Powerbox Valtra T SERIES 145 6.6 155pk
    Externe herprogrammering voor Valtra T SERIES 145 6.6 155pk Valtra T SERIES 145 6.6 155pk - originele connectoren Valtra T SERIES 145 6.6 155pk vermogensmodule - precisie-elektronica P-Tronic Chiptuning set Valtra T SERIES 145 6.6 155pk - gratis expreslevering

    Alle commentaren zien

    Daling van het verbruik -15 %

      Kw pk Nm
    Serie 114 155 640
    P-TRONIC 153 208 856
    Winst 39 (34%) 53 (34%) 216 (34%)

    Motoroptimalisatie

    De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

    Uw Valtra T SERIES verhoogt zijn prestaties met 53 pk en 216 Nm

    Met de PT-A-54008-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 145 6.6 155 pk dieselmotor van uw Valtra T SERIES. Met deze module stijgt zijn vermogen tot 208 pk (+ 34%) terwijl het koppel met 34 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw landbouwvoertuig met 15 %.

    Beveiligde verbindingen

    De PT-A-54008-externe herprogrammering kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Valtra, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
    Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
     

    Citroën C4 : voor mij was brandstofbesparing lucht

    Voor mij was brandstofbesparing lucht (Citroën C4 1.6 HDi 90 pk) . Maar ik verbruik nu bijna 1 liter minder per 100 km. 
 Jules F., Waver.


     

    Een Alfa Romeo 156 met een powerbox

    Ik heb een tweedehandswagen gekocht met een P-Tronic powerbox. Ik het begin was ik wat bang om ermee te rijden en ik heb hem na enkele weken laten demonteren. Daarna had mijn wagen (een Alfa Romeo 156) heel wat minder punch en verbruikte meer! Ik heb hem terug laten plaatsen en nooit meer problemen gehad. 
 Rudy D., Brussel.


     

    Een ander perspectief voor de Hilux VIII D4D 150 pk

    Ik rijd al heel lang in een Toyota Hilux. Ik had niet alleen goede dingen gehoord over de laatste versie (met de 2.4 D4D 150 pk) maar ik wilde mijn gewoontes niet veranderen. Grote fout! Zachte motor, gebrek aan vissen, een kat. Ik heb er met mijn dealer over gesproken, die bevestigde dat het probleem door veel gebruikers aan de orde werd gesteld en hij adviseerde me uw powerbox. Hij heeft het voor mij geïnstalleerd en het verschil is duidelijk. Ik heb het gevoel dat ik mijn motor heb veranderd. Zelfs de automatische versnellingsbak is meer reactief. Het is geweldig! Hervé S, Fleurus


    Zie andere meningen »



    1395.70 €
    2180.00 €

    In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

    Levering binnen 48 uur door TNT.

      
    Geproduceerd in België
    Kwaliteit gegarandeerd
      
    15 dagen bedenktijd
    Niet tevreden, geld terug
      
    Gratis levering
      
    Beveiligde betalingen
    Debitering bij verzending
      
    5 jaar garantie
      
    Kwaliteitshandvest e-commerce
    Vraag, advies, bestelling?
    +32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
    Contact per mail en stel ons uw vragen
    Powerbox Valtra T SERIES 145 6.6 155pk
      

    Aanbieding -15 %

      

    Gratis levering

      

    Herprogrammeerbare box

      

    Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

      

    Oorspronkelijke stekkers

      

    5 jaar garantie



    » Prijs
    Onze andere powerboxen voor Valtra T SERIES
    © P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

    Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.