Powerbox Volvo C70 II 2.0 D4 177 pk

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 130 177 400
P-TRONIC 167 227 503
Winst 37 (28%) 50 (28%) 103 (26%)

Beschrijving

De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

Uw Volvo C70 II verhoogt zijn prestaties met 50 pk en 103 Nm

Met de PT-A-78466-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 2.0 D4 177 pk dieselmotor van uw Volvo C70 II. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 227 pk (+ 28%) terwijl het koppel met 26 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw coupé met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-78466-powerbox kan aan de van de common rail verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Volvo, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

In mijn huidige en mijn vorige Volvo S60

Mijn huidige en mijn vorige volvo S60 waren allebei voorzien van p-tronic powerbox, ondanks common rail motor.
Uiterst tevreden van, vermogen en koppel stijgen, verbruik zakt. Enorm soepel rijden. (...) 
In totaal al 180 000 km met box gereden zonder de minste problemen. Thor, www.autoforum.be


 

Op Alfa Stelvio Q4 280 pk: je vergeet dat het een SUV is!

Ik zal niet verbergen dat de aankoop van de powerbox voor mijn Alfa Romeo Stelvio Q4 280 pk een bevlieging was. De motor is zeer krachtig en geeft me veel voldoening. Maar je weet hoe het gaat. 280 pk is goed. Maar de 344 pk die u aankondigt is nog beter! Dus ik laat me verleiden en ik heb er geen spijt van! Niet alleen is het aangepaste vermogen ongelooflijk geworden, maar de hoeveelheid koppel doet me volledig vergeten dat ik een suv rijd. Ik kan mijn vriend Sergio niet genoeg bedanken om met mij over jou te praten. Karl G., Augsbourg


 

BMW 316d 116 pk: het vermogen van een 318d

Ik wilde mezelf eindelijk eens een pleziertje gunnen en me een nieuwe auto cadeau doen. Toen ik hem zag, ben ik meteen voor de BMW 316d door de knieën gegaan. Wat rijgedrag, afwerking en geluiddemping betreft, heb ik er dan ook helemaal niets op aan te merken. Maar ik betreur mijn motorkeuze wel enorm. 116 pk, dat is echt niet voldoende. Ik was dus op zoek naar een oplossing en mijn concessiehouder heeft me een van uw reclamefolders laten zien. Ik heb hem geantwoord dat ik het wel eens wilde proberen en hij heeft de powerbox geïnstalleerd. Man, wat een hemelsbreed verschil! Eindelijk heb ik het gevoel volop van mijn investering te kunnen genieten. Mijn BMW trekt nu met plezier op. Op dat vlak zit ik minstens op het niveau van een 318d! Bovendien (en daar was ik wel wat bang voor) is de powerbox perfect compatibel met de automatische versnellingsbak, die ik al van bij het begin erg doeltreffend vond. Pierre S., Brussel


Zie andere meningen »



640.90 €
754.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0