• Zoek een box :
  • Zoeken
  • Powerbox Aston Martin DB11 4.0 510 pk

    -15%

    Alle commentaren zien

    Daling van het verbruik -15 %

      Kw pk Nm
    Serie 375 510 700
    P-TRONIC 469 637 883
    Winst 94 (25%) 127 (25%) 183 (26%)

    Beschrijving

    Onze aanvullende benzine box optimaliseert de gehele injectie cyclus van uw motor om zijn volledige kracht beschikbaar te maken en de werking van de turbo te verbeteren. Deze box fungeert als een aangepaste motor herprogrammering.

    Alle veiligheid parameters worden behouden en de box is compatibel met eender welke versnellingsbak.

    Het verbruik wordt verminderd en de garantie van de fabrikant wordt bewaard door middel van onze "Plug & Drive" -systeem.

    Uw Aston Martin DB11 verhoogt zijn prestaties met 127 pk en 183 Nm

    Met de PT-A-77083-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 4.0 510 pk benzinemotor van uw Aston Martin DB11. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 637 pk (+ 25%) terwijl het koppel met 26 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw coupé met 15 %.

    Beveiligde verbindingen

    De PT-A-77083-powerbox kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Aston Martin, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
    Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
     

    Een BMW 318d GT 136 pk die een M-versie is geworden

    Over het algemeen was ik eigenlijk vrij tevreden over het vermogen van mijn F30 318 D GT 2.0 met 136 pk (automatische bak met 8 versnellingen). Een klein nadeel vond ik dat de overbrengingen van de versnellingsbak te lang waren, wat tot loom schakelen leidde.
 Een vriend van mij, die bij BMW in Bornem werkt, heeft me dan over jullie verteld en zei dat jullie al meer dan 15 jaar lang BMW's uitrusten. Ik ben op jullie website gaan rondsnuffelen. Daarna heb ik een aantal mails met Filip uitgewisseld en heb ik me laten verleiden.
 En nu heb ik de indruk met een M-versie te rijden, maar met nog meer souplesse. Aangezien ik nooit problemen met mijn P-Tronic heb gehad, kan ik geen oordeel geven over de dienst na verkoop.
 Tot nu toe ben ik zeer tevreden! Christophe (Mariakerke)


     

    Citroën C4 : voor mij was brandstofbesparing lucht

    Voor mij was brandstofbesparing lucht (Citroën C4 1.6 HDi 90 pk) . Maar ik verbruik nu bijna 1 liter minder per 100 km. 
 Jules F., Waver.


     

    Mening over de Ranger Wildtrack 2.0 213 pk powerbox

    Ik kreeg de doos voor mijn Ranger Wildtrack 2.0 biturbo 213 pk. Zeer eenvoudige aansluiting van de verschillende connectoren dankzij uw geïllustreerde handleiding en het beroemde verschil in prestaties ten opzichte van het origineel. Ik had niet verwacht dat ik zoveel koppel zou kunnen krijgen. Dit is zeer nuttig in mijn zeer heuvelachtige omgeving! Bedankt en tot de volgende keer! Orst M., Zirl


    Zie andere meningen »



    1395.70 €
    1642.00 €

    In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

    Levering binnen 48 uur door TNT.

      
    Geproduceerd in België
    Kwaliteit gegarandeerd
      
    15 dagen bedenktijd
    Niet tevreden, geld terug
      
    Gratis levering
      
    Beveiligde betalingen
    Debitering bij verzending
      
    5 jaar garantie
      
    Kwaliteitshandvest e-commerce
    Vraag, advies, bestelling?
    +32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
    Contact per mail en stel ons uw vragen
      

    Aanbieding -15 %

      

    Gratis levering

      

    Herprogrammeerbare box

      

    Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

      

    Oorspronkelijke stekkers

      

    5 jaar garantie



    » Prijs
    © P-Tronic - Avenue Andromède, 12 - B-4802 Heusy - België

    Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.