Kw | pk | Nm | |
---|---|---|---|
Serie | 61 | 83 | 354 |
P-TRONIC | 76 | 103 | 450 |
Winst | 15 (25%) | 20 (24%) | 96 (27%) |
Geweldige powerbox! Ik heb ‘m 3 maanden geleden in mijn VW Bora geplaatst. In het begin trok ik snel op, maar nu ben ik gekalmeerd. Ik verbruik ongeveer 1 liter minder. Stijn P., Hasselt.
De 110-motor van mijn Megane is te lineair, hij trekt traag op en de versnellingsbak blijft wat hangen. Na enkele weken heb ik mij een tweedehandse powerbox van P-Tronic aangeschaft. Voordien was die op een Clio 1,5 dci gemonteerd. In een mum van tijd was hij heel discreet in het motorvak geïnstalleerd. Met zijn P-Tronic is mijn Megane is niet meer te stoppen... Chris Q. (Boom)
Ik wil u gewoon zeggen dat ik vier jaar geleden een box heb gekocht. Ik heb er meer dan 100.000 km mee gereden. U kunt een exemplaar klaarleggen voor de nieuwe Golf VII 1.6 TDI 105 pk die klaarstaat bij mijn concessiehouder. Stéphane R., Brussel.
Aanbieding -15 %
Gratis levering
Herprogrammeerbare box
Verhoogde betrouwbaarheid van de motor
Oorspronkelijke stekkers
5 jaar garantie
Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.