Kw | pk | Nm | |
---|---|---|---|
Serie | 96 | 131 | 300 |
P-TRONIC | 127 | 172 | 375 |
Winst | 31 (32%) | 41 (31%) | 75 (25%) |
Ik heb mijn nieuwe Skoda Superb 1.6 met 120 pk meteen met P-Tronic motorprogrammatie laten leveren. Ik wilde onmiddellijk profiteren van die 156 pk die jullie voor deze 4 cilinder aanbieden, zonder de prijs van een dure TDI te hoeven betalen. Direct de weg op voor een eerste indruk: Mijn Skoda rijdt verrassend soepel. De maximumkoppel van 311 Nm is verkrijgbaar vanaf 1.400 tpm, waardoor je stevig kan optrekken en vooral op de opritten en bij het inhalen veilig kan versnellen. Patrick P. (Oostende)
Over het algemeen was ik eigenlijk vrij tevreden over het vermogen van mijn F30 318 D GT 2.0 met 136 pk (automatische bak met 8 versnellingen). Een klein nadeel vond ik dat de overbrengingen van de versnellingsbak te lang waren, wat tot loom schakelen leidde. Een vriend van mij, die bij BMW in Bornem werkt, heeft me dan over jullie verteld en zei dat jullie al meer dan 15 jaar lang BMW's uitrusten. Ik ben op jullie website gaan rondsnuffelen. Daarna heb ik een aantal mails met Filip uitgewisseld en heb ik me laten verleiden. En nu heb ik de indruk met een M-versie te rijden, maar met nog meer souplesse. Aangezien ik nooit problemen met mijn P-Tronic heb gehad, kan ik geen oordeel geven over de dienst na verkoop. Tot nu toe ben ik zeer tevreden! Christophe (Mariakerke)
Ik heb wat nostalgie naar de 6 cilinder-in-lijnmotors, maar ik begrijp dat je met je tijd mee moet en de nieuwe milieunormen moet respecteren. Mijn BM reeks 4 (430i 252 pk) heeft zo 2 cilinders verloren. Ik heb mezelf dan maar een bak met 8 versnellingen cadeau gedaan en ook een van jullie powerboxen, aangezien jullie duidelijk op goede voet staan met de Beierse fabrikant (mooie referentie trouwens!). Bij een laag toerental is de motor echt verrassend en hij klimt probleemloos naar 6.500 toeren. De versnellingsbak is sneller, zacht, de sportmodus is ook echt sportief en de laatste versnellingen zijn iets minder lang. Kortom, bedankt! Geert M., (Zaltbommel)
Aanbieding -15 %
Gratis levering
Herprogrammeerbare box
Verhoogde betrouwbaarheid van de motor
Oorspronkelijke stekkers
5 jaar garantie
Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.