Powerbox Nissan NP 300 2.5 dCi 174 pk

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 128 174 403
P-TRONIC 168 229 486
Winst 40 (31%) 55 (32%) 83 (21%)

Beschrijving

De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

Uw Nissan NP 300 verhoogt zijn prestaties met 55 pk en 83 Nm

Met de PT-A-70935-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 2.5 dCi 174 pk dieselmotor van uw Nissan NP 300. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 229 pk (+ 32%) terwijl het koppel met 21 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw pick-up met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-70935-powerbox kan aan de verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Nissan, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

De powerbox die de Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 pk een make-over geeft

Ik heb voor mijn Nissan Qashqai 1.2 DIG-T 115 pk een powerbox van uw merk gekocht en ik wilde u laten weten wat ik ervan vind. De verkoper had me de powerbox aangeraden omdat de motor bij laag toerental te zwak was en te weinig vermogen had ten opzichte van het gewicht van de QQ. Met de powerbox merk je daar niets meer van! Het is nu niet alleen veel aangenamer rijden, maar ik ben ook onder de grens van 8 l per 100 km geraakt, wat voorheen ondenkbaar was en al zeker bij meer dan 130 km/uur, want dan is de TCE 115 van nature bijzonder gulzig. Bedankt ptronix! Alain F., Fallais - Braives (België)


 

Ik herkende mijn wagen niet!

Ik heb een powerbox gekocht voor ik op vakantie ging. Ik had maar een Audi A3 1.6 TDI 90 pk en moest beladen vertrekken. Ik herkende mijn wagen niet! Wat een rijplezier! Bedankt en nog veel succes.   
 Paul M., Gerardmer.


 

In mijn huidige en mijn vorige Volvo S60

Mijn huidige en mijn vorige volvo S60 waren allebei voorzien van p-tronic powerbox, ondanks common rail motor.
Uiterst tevreden van, vermogen en koppel stijgen, verbruik zakt. Enorm soepel rijden. (...) 
In totaal al 180 000 km met box gereden zonder de minste problemen. Thor, www.autoforum.be


Zie andere meningen »



760.75 €
895.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.