Kw | pk | Nm | |
---|---|---|---|
Serie | 82 | 111 | 0 |
P-TRONIC | 108 | 147 | 0 |
Winst | 26 (32%) | 36 (32%) | 0 (0%) |
Mijn eerste P-Tronic gekocht en absoluut niet ontgoocheld. Mijn Polo 1.2 TSI 110 trekt uitstekend op (als een 150 pk). Met een volle tank rij ik nu 900 km. Mijn vorige wagen was een 130. 110 benzine, da's maar slapjes… Ik raad iedereen aan een paar euro in een P-Tronic te investeren! Andreas J. (Athene)
Als tevreden eigenaar van een VW Golf 5 TDI 105 uit 2004 met 184.000 km op de teller, heb ik beslist te investeren in een externe herprogrammatie van P-Tronic. En ik kan u wel zeggen dat ik mijn wagen nog niet meteen naar schroothandelaar zal brengen. Hij draait weer als nieuw en heeft koppel te over!!! Bedankt voor uw geduld en voor uw goede raad. Ik had meteen bij u moeten bestellen, maar aangezien mijn budget nogal beperkt was, heb ik eerst een powerbox van een ander merk geprobeerd... U had me nochtans verwittigd. Gelukkig hebben ze me na 6 maanden nog terugbetaald... Georges R., Le Puy-en-Velay (Frankrijk)
Ik heb zopas uw product in mijn motorhome (Fiat Ducato 2.3 JTD 131 pk) geplaatst. Ik heb me laten helpen door een vriend omdat ik zelfs niet in staat ben om mijn koffer te openen, maar hij klaarde klus in 5 minuten. Het rijplezier is voor mij nu geweldig en ik voel me ook zekerder omdat ik voel dat ik over een zekere reserve aan vermogen beschik. Luc F., Kontich.
Aanbieding -15 %
Gratis levering
Herprogrammeerbare box
Verhoogde betrouwbaarheid van de motor
Oorspronkelijke stekkers
5 jaar garantie
Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.