Powerbox Citroen Berlingo 1.5 BlueHDI 76 pk

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 56 76 230
P-TRONIC 83 113 300
Winst 27 (48%) 37 (49%) 70 (30%)

Beschrijving

De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

Uw Citroen Berlingo verhoogt zijn prestaties met 37 pk en 70 Nm

Met de PT-A-84945-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 1.5 BlueHDI 76 pk dieselmotor van uw Citroen Berlingo. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 113 pk (+ 49%) terwijl het koppel met 30 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-84945-powerbox kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw Citroen, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

Citroën C4 : voor mij was brandstofbesparing lucht

Voor mij was brandstofbesparing lucht (Citroën C4 1.6 HDi 90 pk) . Maar ik verbruik nu bijna 1 liter minder per 100 km. 
 Jules F., Waver.


 

De powerbox die de Toyota Hilux 2.4D 150 pk ontwaakt

Ik voel grote sensaties met uw powerbox op mijn Toyota Hilux 2.4D die ik erg ondermaats van afkomst vond. Vroeger had ik een DMax die al zwak was, maar de Hilux 2.4 is nog erger. Ik heb gekozen voor de Hilux die ik comfortabeler vind dan de concurrerende pick-ups die ik heb getest. Ik had gehoord dat het misschien snel uit zou komen in 2.8, maar omdat ik snel moest beslissen, kocht ik de 2.4 D toch. Blij dat ik de oplossing heb gevonden om hem "wakker te maken". Met de 200 pk en 500 Nm van de box is het niet meer hetzelfde! Emile S., Agen


 

Toyota Hilux VIII 2.4 D-4D: prestaties en lager brandstofverbruik

Wat een verschil op de Hilux VIII 150 pk ! Uw powerbox compenseert voor een groot deel de gewichtstoename van het model en vooral de oorspronkelijke vermogensdaling. Tot slot, ik vind sensaties in mijn pick-up en een redelijke consumptie, dank u. Steve H., Blois


Zie andere meningen »



760.75 €
895.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.