Powerbox John Deere 6000 Serie 6140M 4.5 140 pk

-15%

Alle commentaren zien

Daling van het verbruik -15 %

  Kw pk Nm
Serie 103 140 640
P-TRONIC 146 198 844
Winst 43 (42%) 58 (41%) 204 (32%)

Beschrijving

De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

Uw John Deere 6000 Serie verhoogt zijn prestaties met 58 pk en 204 Nm

Met de PT-A-14205-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 6140M 4.5 140 pk dieselmotor van uw John Deere 6000 Serie. Met deze box stijgt zijn vermogen tot 198 pk (+ 41%) terwijl het koppel met 32 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw landbouwvoertuig met 15 %.

Beveiligde verbindingen

De PT-A-14205-powerbox kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw John Deere, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
 

BMW 320i 184 pk: mijn 4 cil. staat te trappelen!

De powerbox is echt een groot voordeel. Hij was heel eenvoudig op mijn BMW 320i 184 pk te installeren, met een duidelijk montageplan en standaard aansluitingen. De oorspronkelijke instellingen lagen mij persoonlijk niet. Ik heb daarom contact opgenomen met jullie (uiterst sympathieke) technische dienst en die hebben me een kleine aanpassing voorgesteld. Ik ben zeer tevreden over het product en over de service. De maximumkoppel komt heel snel vrij. Het is altijd aangenaam rijden. En mijn 2 L 4 cilinders kan niet wachten om ertegenaan te gaan! Je hoeft niet langer in een 328 i te investeren om power te voelen! Nog een laatste opmerking: mijn verbruik komt overeen met de waarden van een BMW. In werkelijkheid verbruikte ik zonder de P-Tronic powerbox een liter meer. Carl (Amsterdam)


 

Een ander perspectief voor de Hilux VIII D4D 150 pk

Ik rijd al heel lang in een Toyota Hilux. Ik had niet alleen goede dingen gehoord over de laatste versie (met de 2.4 D4D 150 pk) maar ik wilde mijn gewoontes niet veranderen. Grote fout! Zachte motor, gebrek aan vissen, een kat. Ik heb er met mijn dealer over gesproken, die bevestigde dat het probleem door veel gebruikers aan de orde werd gesteld en hij adviseerde me uw powerbox. Hij heeft het voor mij geïnstalleerd en het verschil is duidelijk. Ik heb het gevoel dat ik mijn motor heb veranderd. Zelfs de automatische versnellingsbak is meer reactief. Het is geweldig! Hervé S, Fleurus


 

Toyota Hilux VIII 2.4 D-4D: prestaties en lager brandstofverbruik

Wat een verschil op de Hilux VIII 150 pk ! Uw powerbox compenseert voor een groot deel de gewichtstoename van het model en vooral de oorspronkelijke vermogensdaling. Tot slot, ik vind sensaties in mijn pick-up en een redelijke consumptie, dank u. Steve H., Blois


Zie andere meningen »



1853.00 €
2180.00 €

In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

Levering binnen 48 uur door TNT.

  
Geproduceerd in België
Kwaliteit gegarandeerd
  
15 dagen bedenktijd
Niet tevreden, geld terug
  
Gratis levering
  
Beveiligde betalingen
Debitering bij verzending
  
5 jaar garantie
  
Kwaliteitshandvest e-commerce
Vraag, advies, bestelling?
+32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
Contact per mail en stel ons uw vragen
  

Aanbieding -15 %

  

Gratis levering

  

Herprogrammeerbare box

  

Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

  

Oorspronkelijke stekkers

  

5 jaar garantie



» Prijs
© P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.