• Zoek een box :
  • Zoeken
  • Powerbox John Deere 6000 Serie 6630 6.8 CR 4V Premium 125 pk

    -15%
    Powerbox John Deere 6000 Serie 6630 6.8 CR 4V Premium 125pk
    Externe herprogrammering voor John Deere 6000 Serie 6630 6.8 CR 4V Premium 125pk John Deere 6000 Serie 6630 6.8 CR 4V Premium 125pk - originele connectoren John Deere 6000 Serie 6630 6.8 CR 4V Premium 125pk vermogensmodule - precisie-elektronica P-Tronic Chiptuning set John Deere 6000 Serie 6630 6.8 CR 4V Premium 125pk - gratis expreslevering

    Alle commentaren zien

    Daling van het verbruik -15 %

      Kw pk Nm
    Serie 92 125 550
    P-TRONIC 123 167 707
    Winst 31 (34%) 42 (34%) 157 (29%)

    Motoroptimalisatie

    De powerboxen van P-Tronic voor turbodieselmotoren maken een winst tot 30% vermogen en tot 35% koppel mogelijk. Ze zorgen ook voor een verminderd dieselverbruik bij gelijkaardig rijgedrag. Deze prestatiewinsten vormen geen gevaar voor de mechanische onderdelen. P-Tronic overschrijdt nooit de normen die de constructeurs voorschrijven en laat alle oorspronkelijke veiligheidsinstellingen actief.

    Uw John Deere 6000 Serie verhoogt zijn prestaties met 42 pk en 157 Nm

    Met de PT-A-43246-powerbox van P-Tronic benut u het volledige potentieel van de 6630 6.8 CR 4V Premium 125 pk dieselmotor van uw John Deere 6000 Serie. Met deze module stijgt zijn vermogen tot 167 pk (+ 34%) terwijl het koppel met 29 % toeneemt. U vermindert ook het verbruik van uw tractor met 15 %.

    Beveiligde verbindingen

    De PT-A-43246-externe herprogrammering kan aan de van het injectiesysteem verbonden worden met de stekkers van de constructeur. Het is veilig voor uw John Deere, fungeert als een aangepaste externe herprogrammering en zorgt voor een optimale betrouwbaarheid.
    Klantenwaardering Montageschema Leveringsvoorwaarden Inwisselen en terugsturen
     

    Seat Ibiza 1.2 TDI 75 pk: een duidelijk verschil

    Oorspronkelijk 75 pk op mijn Ibiza (1.2 TDI), da's niet veel… Als ik wil inhalen, moet ik terugschakelen en op snelheid komen. 't Was soms nipt. Daarom heb ik besloten jullie veelbesproken systeem te monteren. Het verschil is duidelijk: reactietijd van de turbo, geruststellend schakelen. Wat verbruik betreft, is er geen verschil. Volgens jullie zou het verbruik dalen, maar ik veronderstel dat het verbruik van mijn1.2 TDI moeilijk nog beter kan. Na 2 jaar heb ik de powerbox in garantie teruggestuurd (ik merkte het effect er niet langer van). Drie dagen later had ik al een nieuwe ontvangen! Bedankt voor jullie professionaliteit. Olivier (Gouda)


     

    VW Polo 1.2 TSI 110 pk: optrekken als geen ander

    Mijn eerste P-Tronic gekocht en absoluut niet ontgoocheld. Mijn Polo 1.2 TSI 110 trekt uitstekend op (als een 150 pk). Met een volle tank rij ik nu 900 km. Mijn vorige wagen was een 130. 110 benzine, da's maar slapjes…
Ik raad iedereen aan een paar euro in een P-Tronic te investeren! Andreas J. (Athene)


     

    Mijn ervaring met powerbox op VW Golf 4.1.9 TDI 90 pk

    Een goede morgen aan het hele team van P-Tronic. Acht jaar lang heb ik met jullie powerbox op mijn Golf 4 1.9 TDI 90 pk gereden en ik heb er nooit het minste probleem mee gehad. Een waar genot om mee te rijden en een verbruik van slechts 5,5 l/100. Op een probleempje met de raambediening en met de motor van de ruitenwissers na (dat niets met jullie powerbox te maken had), ben ik altijd heel tevreden geweest over mijn auto met P-Tronic-uitrusting. Ik heb de powerbox er net opnieuw uitgehaald (Amai, niet eenvoudig om er zonder te rijden) omdat ik mijn Golf verkoop en ik wilde jullie vragen wat mijn powerbox nog waard is, mocht ik hem willen doorverkopen. Ik contacteer jullie later nog opnieuw om mijn volgende auto uit te rusten. Jammer dat jullie geen afbetalingen in schijven aanvaarden... Jean-Marc S., Loverval (België)


    Zie andere meningen »



    1853.00 €
    2180.00 €

    In voorraad - Gratis verzending voor alle landen ter wereld!

    Levering binnen 48 uur door TNT.

      
    Geproduceerd in België
    Kwaliteit gegarandeerd
      
    15 dagen bedenktijd
    Niet tevreden, geld terug
      
    Gratis levering
      
    Beveiligde betalingen
    Debitering bij verzending
      
    5 jaar garantie
      
    Kwaliteitshandvest e-commerce
    Vraag, advies, bestelling?
    +32.87.23.09.02 Prijs van een lokale telefoonoproep 7 dagen per week - 07.30 tot 20.30 uur
    Contact per mail en stel ons uw vragen
    Powerbox John Deere 6000 Serie 6630 6.8 CR 4V Premium 125pk
      

    Aanbieding -15 %

      

    Gratis levering

      

    Herprogrammeerbare box

      

    Verhoogde betrouwbaarheid van de motor

      

    Oorspronkelijke stekkers

      

    5 jaar garantie



    » Prijs
    Nos autres boitiers pour John Deere 6000 Serie
    © P-Tronic - Speed-up SRL - Avenue des Tilleuls 8/1C - 4802 Verviers - België - BTW : BE 0477.924.839

    Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.